Kategoria:
  Marka samochodu:
  Model:
  Pojemność:
	
 

PŁATNOŚCI I WYSYŁKA

Zamówione towary wysyłane są maksymalnie do 3 dni roboczych po otrzymaniu zapłaty. W szczególnych przypadkach czas realizacji zamówienia może się przedłużyć, o czym osoba składająca zamówienie zostanie niezwłocznie powiadomiona.

Wysyłka:

  • Zamówione towary dostarczane są do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

  • Należność za zamówiony towar osoba składająca zamówienie reguluje wybraną formą płatności.

  • Nie możemy określić, ani zagwarantować dokładnej godziny doręczenia przesyłki.

Podczas składania zamówienia, uwagi dostarczone wraz z formularzem, dotyczące godzin dostawy będą traktowane jako dodatkowa usługa która jest odpłatna według aktualnego cennika firmy kurierskiej.

Parametry paczki: Maksymalna waga paczki w przesyłce – 30,0 kg* Maksymalna długość – 175 cm Wysokość + szerokość + długość < 250 cm Maksymalna objętość paczki – 0,25 m3

Czas i realizacja usługi Przewidywany termin doręczenia do godz. 12:00 następnego dnia roboczego (I strefa), do 13:00 (II strefa), do 15:00 (III strefa)

 

Dowód zakupu

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 25 maja 2005 roku w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, zaliczkowego zwrotu podatku, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług ( Dz.U. Nr95, poz. 298 ) oraz art. 106 ustawy o podatku od towarów i usług dowód zakupu będzie udostępniony do wydruku lub wysłany pocztą w ciągu siedmiu dni od dnia odbioru przesyłki.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 roku w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur ( Dz. U. Nr 133, poz. 1119 ) faktura VAT nie wymaga podpisu.

Dowód zakupu - faktura VAT jest udostępniany do wydruku w załączniku, który jest umieszczony w wysyłanym e-mailu lub w przypadku, gdy nie podaliście Państwo e-maila, wysyłany jest pocztą.

Dowód zakupu - paragon jest udostępniany do wydruku w załączniku, który jest umieszczony w wysyłanym e-mailu, lub w przypadku, gdy nie podaliście Państwo e-maila, na indywidualną prośbę Kupującego wysyłany jest pocztą.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

 

  • Przedpłata – przelew : Przedpłata na rachunek bankowy. Wysyłka zamówionego towaru następuje po zaksięgowaniu całej kwoty na koncie. Numer konta wysyłany jest na e-mail po złożeniu zamówienia

 

  • Płatność PayPal. : Płatność ta umożliwia za pomocą jednego przycisku "Przejdź do bezpiecznej płatności" przekierowanie do systemu PayPal, dzięki tej funkcji zakupy oraz płatności są o wiele wygodniejsze. Koszt dostarczenia zamówionego towaru jest zależny od wybranej formy dostawy oraz ilości zamówionych towarów.

 

  • Płatność Skrill (moneybookers)

 

  • Przelewy24

 


PayPal